Apburoša Karību reģiona valsts ar pārsteidzošu klimatu, paražām un tradīcijām – Venecuēla ir lieliska vieta, kur sākt savus kultūras piedzīvojumus. Vai nu Tu kāpsi kalnos, vai dosies uz pludmali, vai apmeklēsi līdzenumus, Tevi pavadīs visapkārt dzirdamā spāņu valoda.

Venecuēlas pusaudžiem patīk pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Viņus aizrauj dejošana un mūzika gan no Karību reģiona, gan arī no visas pārējās pasaules. Viņi ar lielāko prieku parādīs deju soļus un tos Tev arī iemācīs!

Cilvēki

Ģimenes tuvākie radinieki parasti dzīvo tuvu viens otram un bieži pavada laiku kopā. Viņi mēdz būt ļoti konservatīvi un ļoti rūpējas par saviem bērniem, neatkarīgi no viņu vecuma. Tev vienmēr vajadzētu ziņot, uz kurieni dodies. Noteikti izpēti iespējas pievienoties pulciņiem vai sporta komandām.

Skola

Skolas Venecuēlā ir orientētas vai nu uz humanitārajām, vai eksaktajām zinātnēm. Mācību diena ilgst no 7:00-13:00 vai 14:00 pēcpusdienā.

Valoda

Visvairāk izmantotā valoda Venecuēlā ir spāņu valoda. Angļu vai spāņu valodas pamatzināšanas ir nepieciešmas. Vietējie brīvprātīgie var palīdzēt ar valodas apguvi pirmajos programmas mēnešos.

Ēdiens

Venecuēliešu virtuve ir dažāda un tā atspoguļo atšķirīgo valsts klimatu un daudzās kultūras Karību reģionā. Neskatoties uz to, kur tieši Venecuēlā Tu atradīsies, Tev vajadzētu pamēģināt  pabellon (rīsu, melno pupiņu un liellopa gaļas plovs), arepa (kukurūzas miltu izstrādājums, pildīts ar gaļu, sieru un dārzeņiem) vai tipisku Ziemassvētku ēdienu hallaca (kukurūzas apvalkā ietītu gaļas vai jūras velšu plovu).