• 17 gadi
  • Valodas
  • Futbols
  • Gada programma

Vecāki saka, ka Federico ir kā kaķis cilvēka ķermenī – mierīgs cilvēks, kas neko nedara steigā, ir ļoti apņēmīgs un precīzs. Lai arī jaunietim ir tendence visu atlikt uz pēdējo brīdi, viņš vienmēr visu paveic laikā. Federico mācās vidusskolā, kurā padziļināti māca valodas. Jaunietis runā itāļu, angļu, rumāņu, franču, kā arī mazliet vācu un spāņu valodās. Jaunieša mīļāko priekšmetu sarakstā bez valodām ierindojas arī vēsture, filozofijā un mākslas vēsture. Tie ir priekšmeti, kas palīdz atvērt plašāku skatu uz pasauli. Pēc skolas absolvēšanas jaunietis plāno studēt politikas zinātni, kā arī apsver domu kļūt par skolotāju.
Jaunietim ļoti patīk spēlēt futbolu, basketbolu un doties uz baseinu. Futbols ir īpaši tuvs, bieži skatās pārraides televīzijā atbalstot Milānas futbola klubu. Futbolu spēlē kopā ar draugiem un ģimeni.
Federico patīk klausīties mūziku īsinot laiku uz un no skolas. Nav īsti konkrēta viena mūzikas stila, kuru klausītos vairāk – klausās visu sākot no pop līdz smagajam metālam.
Apmaiņas gadu neuztver kā atvaļinājumu , bet  gan iespēju apgūt jaunas zināšanas, prasmes un uzkrāt vērtību pieredzi.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu