• Interesē IT, robotika
  • Patīk aktivitātes ārā
  • Jaunākais bērns ģimenē

Lorenzo ir 17 gadus vecs jaunietis no nelielas pilsētas Dienviditālijā. Viņš dzīvo ar mammu un tēti, bet vecākais brālis un māsa dzīvo atsevišķi. Viņa ģimene un draugi puisi raksturo kā atvērtu, runātīgu, zinātkāru un iejūtīgu personu, kuram patīk citu cilvēku kompānija. Viņš ir pieradis būt daudz vecāku par sevi cilvēku sabiedrībā. Savukārt Lorenzo domā, ka viņš dažkārt mēdz būt impulsīvs, taču pēc tam vienmēr pārdomā notikušo.

Skolā viņu saista IT tēmas, piemēram, robotika un domotika (gudrās mājas), bet brīvajā laikā jau vairāk kā gadu Lorenzo nodarbojas ar skeitošanu – patīk aktīvs dzīvesveids ārpus telpām. Skateparku burvību viņš ir izmēģinājis arī Berlīnē, apciemojot savu māsu. Iepriekš Lorenzo hobiji bija arī peldēšana un vijoles spēle.

Viņš māk gatavos ēst vienkāršus ēdienus un iepirkties, bet pārsteidzošā kārtā pasta nav viņa mīļākais ēdiens. No sava apmaiņas gada viņš sagaida ne tikai gūt jaunu pieredzi skolā un apgūt citādākus mācību priekšmetus, bet arī iegūt jaunus draugus un iepazīt jaunas vietas.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu