• 17 gadi
  • Vieglatlētika
  • Skautu kustība

Matilde ir 17 gadus jauna itāliete, kas dzīvo nelielā pilsētā netālu no Venēcijas, Itālijas ziemeļu daļā. Viņa ir jaunākais bērns 3 bērnu ģimenē. Matildei ir ciešs konatkts ar savu vecāko māsu, kam viņa prasa padomus, dažreiz arī atbalstu un uzticas ieteikumiem.
Galvenais Matildes dzīvē ir sports, jo jau no 6 gadu vecuma Matilde trenējas vieglatlētikā, viņas disciplīna ir tāllēkšana. Sports Matildi aizrauj, jo dod enerģiju un apņēmību paveikt lielākas lietas, tiekties pretī mērķiem. Treniņi notiek katru dienu, bet Matilde veiksmīgi atrdod līdzsvaru starp treniņiem un mācībām.
Matilde mācās skolā ar tūrisma novirzienu, tādēļ blakus skolas obligātajiem priekšmetiem viņas stundu sarakstā ir arī priekšmeti, kas saistīti ar tūrismu. No skolas priekšmetiem meitenei visvairāk patīk ekonomija, tādēļ nākotnē viņa vēlas studēt ekonomiju vai arī strādāt policijā.
Meitenei ir arī citas intereses, piemēram, jau no 8 gadu vecuma viņa darbojas skautu kustībā. Matilde arī dzied korī un 4 gadus mācījās spēlēt flautu. Matildes vecāki ir pārliecināti, ka meitene veiksmīgi tiks galā ar apmaiņas programmas pieredzi, ir gatava uzņemties atbildību un arī, ja vajadzēs, pagatavos sev un viesģimenei jauku maltīti.
Matilde ir draudzīga, ātri atrod konktaktu ar saviem vienaudžiem. Arī apmaiņas programmā jaunā
itāliete grib iegūt jaunus draugus, apgūt Latvijas kultūru un valodu.

 

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu