years-experience access-alumni-network airfare airport-pick-up assistance-with-application-process community-service-placement continuous-support cultural-trips domestic-transport emergency-support field-trips global-competence-certificate grade-transcripts host-family-placement housing individual-contact-person internship-placement language-instruction meals medical-insurance orientations-during-your-time-abroad other pre-departure-orientation product-materials re-entry-orientation school-dipolma school-materials school-placement school-transport school-uniform stipend teaching-materials vaccinations visa-and-passport-fees visa-application-assistance world-wide-presence

Čehija ir valsts Eiropas pašā sirdī bez pieejas pie jūras.

Čehijā valda mērens pārejas klimats

Čehijas viesģimenes ir ļoti viesmīlīgas. Dalībnieki dzīvo viesģimenēs mazākās pilsētas. Čehijas iedzīvotāji daudz uzturā lieto gaļas ēdienus, bet nebūtu problēmu viesģimenē uzņemt arī veģetāriešus. Viesģimenēs parasti ir kāds mājdzīvnieks, tādēļ būtu grūti izmitināt izvietot dalībniekus ar alerģiju pret mājdzīvniekiem.

Dalībnieki parasti mācās ģimnāzijās, bet ja ir vēlme, jaunieši var tikt izvietoti arī specializētajās vidusskolās ar mākslas, tehnisko zinātņu, valodu novirzieniem.

Dalībniekiem jābūt gatavam apgūt arī čehu valodu.