• 17 gadi
  • Vieglatlētika
  • Slēpošana
  • Svešvalodas
  • Trimestra programma

Beatrise ir mērķtiecīga, optimistiska un neatkarīga, bet spēj prasīt palīdzību un aktīvi meklē risinājumus problēmām. Viņa ir ļoti draudzīga un viegli sadraudzējas ar jauniem cilvēkiem.
Viņa dzīvo nelielā lauku pilsētiņā, Itālijas ziemeļos kopā ar vecākiem, jaunāko māsu un suni. Meitenei ir ļoti tuvas attiecības ar ģimeni, it īpaši ar savu jaunāko māsu. Skolā meitene ir uzcītīga un sociāla, šobrīd viņa apgūst angļu, vācu un krievu valodu. Beatrise ir zinātkāra, motivēta un labprāt strādā komandā. Viņas mīļākie priekšmeti ir angļu valoda, filosofija un vēsture.
Beatrisei ir plašs interešu loks – viņa labprāt klausās mūziku un dodas uz koncertiem kopā ar draugiem vai ģimeni. Brīvajā laikā viņa lasa grāmatas un skatās filmas, vasarā dodas pastaigās tuvākajos kalnos kopā ar ģimeni un suni. Beatrise ir sportiska un jau kopš bērnības nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem – peldēšanu, volejbolu, dejošanu, slēpošanu un vieglatlētiku. Sports ir neatņemama viņas dzīves sastāvdaļa, un viņai ir svarīgi to darīt kopā ar tuviem cilvēkiem.
Viņa vēlas doties apmaiņas programmā, lai kļūtu neatkarīgāka, iepazītu sevi, atklātu citas kultūras un paskatītos uz pasauli caur jauniem skatupunktiem. Viņa vēlas attīstīt savas valodu zināšanas un iemācīties latviešu valodu.
Meitenei ir alerģija pret kaķiem.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu