• Patīk humors
  • Nodarbojas ar ūdensaerobiku
  • Patīk būt brīvprātīgajai

Beatrice dzīvo nelielā Itālijas pilsētā netālu no Boloņas kopā ar savu ģimeni, kurā viņa ir vecākā māsa savam brālim. Viņa cenšas būt pastāvīga un ļoti novērtē atklātību, tāpēc mēģina tāda būt arī pret citiem. Abi viņas vecāki ir brīvprātīgie, tāpēc arī Beatrice atbalsta šādas iniciatīvas un vērtē augstu iespēju, ka viņa pati var palīdzēt citiem.

Skolā viņai patīk apgūt valodas, īpaši patīk angļu valoda un meitene uzskata, ka viņai tā padodas. Ātri apgūst jaunas valodas un cer to izdarīt arī apmaiņas gada laikā.

Ikdienā viņa pēc skolas divas reizes nedēļā apmeklē peldbaseinu, kur nodarbojas ar ūdens aerobiku un to dara savas veselības dēļ, nevis lai kādam kaut ko pierādītu. Viņa neuzskata sevi par sportisku meiteni, labprāt sacensības vēro no malas, piemēram, skatoties TV. Īpaši viņai patīk baudīt basketbola, volejbola, motosporta sacensības.

Kopā ar ģimeni viņai patīk ceļot un Beatricei patīk motocikls, ar ko viņas tēvs nereti vizina meiteni. Tāpēc viņa jau ir ceļā uz motocikla vadītāja tiesību iegūšanu.

Pieredzi apmaiņas programmā uzskata kā iespēju iepazīt kultūru un parādīt itāļus citiem ne tikai kā skaļus picas un pastas mīļus, bet dzīvespriecīgus cilvēkus, kas māk svinēt dzīvi – īpaši Itālijas dienvidos.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu