• 16 gadi
  • Teātris, mūzika
  • Ceļošana, pasaules iepazīšana
  • Trimestra programma

Chiara ir zinātkāra meitene no mazas pilsētas Itālijas Dienvidos. Chiaras interešu loks ir plašs, taču meiteni īpaši piesaista viss radošais – viņa nodarbojās ar teātra mākslu, viņai interesē mūzika, zīmēšana, ļoti nopietni izturas pret sava personīgā stila izkopšanu un modi. Skolā mācoties Chiarai patīk dabaszinības, matemātika, kā arī padodas fizika. Tā kā meitene sajūt īpašu saikni ar radošajām izpausmēm, nākotnē vēlas kļūt par mūziklu aktrisi un nodarboties ar šovbiznesu. 
Chiara augstu novērtē arī savu ciešo saikni ar saviem vecākiem un citiem ģimenes locekļiem. Viņai patīk dalīties pieredzēs un piedzīvojumos ar saviem tuvākajiem, kā arī vienmēr augstu novērtē ģimenes locekļu dotos padomus un ieteikumus. Kā ģimenes locekle, Chiara ir arī ļoti kārtīga un pieklājīga, vienmēr respektēs pārējo ģimenes locekļu vēlmes. 
Šobrīd Chiaras lielākā vēlme ir apceļot jaunas valstis un iepazīt kultūru dažādību. Viņa nebaidās no jaunām pieredzēm un izaicinājumiem – tas viņu aizrauj! Viņa vēlas iepazīt Latviju, iepazīt jaunus cilvēkus un uzzināt par jaunu kultūru, mācīties valodas, kā arī uzlabot esošās valodas prasmes.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu