• Interesē foto un filmu veidošana, matemātika
  • Ir jaunāks brālis un māsa
  • Prot franču valodu

Meitene ir vecākais bērns radošu vecāku ģimenē, kuri dzīvo Briseles piepilsētā Leuven. Viņiem ir siltas, vienam otru atbalstošas attiecības, daudz tiekas ar radiniekiem un pavada laiku kopā. Ģimenē ir mīlulis – kavaliera karaļa Čārlza spaniels Lulu, par kuru Cato ļoti rūpējas un nereti baro ar dārzeņiem.

Cato mācās skolā ar mākslas novirzienu, jo viņu interesē fotogrāfijas un filmu māksla, vienlaikus padodas un patīk matemātika. Mīlestība pret fotogrāfēšanu meitenei ir no tēva, kurš viņu iedvesmo. Meitene bieži fotografē savus ģimenes locekļus pati paliekot aiz kadra. Cato no 9 gadu vecuma jāj ar zirgu, ko šobrīd mīl darīt kopā ar māsu. Viņai arī patīk basketbols, kaut mērķtiecīgi netiecas uz rezultātu šajā sporta veidā.

Skolas dienās viņa dzīvo studentu kopmītnēs, jo attālums no skolas līdz mājām ir pārāk liels braukšanai ikdienā. Līdz ar to Cato ir pastāvīga meitene, kurai vecāki dod pietiekamu brīvību pieņemt savus lēmumus, uzņemties atbildību un tiekties pēc sasniegumiem.

Apmaiņas gadā Cato vēlas darīt kādu brīvprātīgo darbu, palīdzot cilvēkiem vai dzīvniekiem, kā arī viņu interesē tas, kādi ir latvieši, ko viņi domā.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu