Meksikāņi, acteku un maiju pēcnācēji, var lepoties ar savām iezemiešu leģendām, mākslas izpausmēm un dažādām kultūras iezīmēm. Šī zeme, kas iekļauj tuksnešus, džungļus, kalnus un pludmales, arī piedāvā redzēt ievērojamu moderno arhitektūru. Vietējos pilsētu skvēros vari ieklausīties dzīvīgās sarunās un apmeklēt ēdienu un amatniecības tirdziņus.

Meksikāņu pusaudži lielu nozīmi piešķir laikam ar ģimeni, skolai un sportam. Draugi dodas uz pilsētu, lai aizietu uz kino, dejotu un vienkārši kopā pavadītu laiku.

Viesģimene

Tu vari tikt izmitināts jebkurā reģionā Meksikā – sākot no lauku līdz apdzīvotākajām pilsētām. Viesģimenes parasti ir sabiedriskās dzīves centrā. Dažas ir īpaši lielas, iekļaujot attālākos radiniekus un neprecētos bērnus, kas dzīvo mājās. Vecāki kritiski izvērtē bērnu drošību, tāpēc ir svarīgi viņiem paziņot par savām gaitām.

El mejor momento para ser feliz es hoy #playa #sol #tulum #mexico 😍😍😍😍

A photo posted by Hay Ojitos Encantadores 😍😘 (@sandybell1301) on Jan 16, 2017 at 9:09am PST

Skola

Tu visticamāk apmeklēsi privātskolu ar piecām līdz sešām nodarbībām dienā. Sagaidi iespēju mācīties tādus priekšmetus kā Meksikas vēsturi, spāņu literatūru vai Meksikas likumdošanu, kā arī dažus izvēles priekšmetus. Uniformas parasti ir obligātas. Nepalaid garām iespēju pievienotes kādai sporta komandai, teātra vai mūzikas grupai, ja pulciņi Tavā skolā tiek piedāvāti.

Valoda

Spāņu valoda ir galvenā valoda, kas tiek lietota Meksikā. Pamatzināšanas spāņu vai angļu valodā var būt noderīgas.

Seguimos haciendo fiesta🌼🌻🌹🌸 #fiesta#vela27#ixtepec#miaño#afseffect🌍

A photo posted by Ilaria Bonaglia (@ilaria_bonaglia) on Sep 28, 2016 at 9:51am PDT

Día 290, 05/06/16 Still remember that dish 😍 #MiViajeAFS #México #love #mariscos #food #comida #seafood #playa

A photo posted by Luigi Ranieri (@luigiranieritorres) on Jun 8, 2016 at 5:36am PDT

Ēdiens

Meksikāņu ēdiens ir dažāds, ar izteiktu garšu un dažkārt ass. Tortiljas, rīsi, pupiņas, tacos un quasedillas ir neatņemami ēdieni meksikāņu virtuvē. Neaizmirsti nogaršot mole – biezu, bagātīgu mērci, kas cēlusies Oaxacas štatā, kā arī kādu no garšīgajiem, mājās gatavotajiem augļu dzērieniem.

Meksika un pieejamās programmas